نوشته شده توسط HALLIE GOULD UPDATED 19 مه 2020

بررسی شده توسط DR. راشل NAZARIAN متخصص پوست متخصص پوست

غلتک درما

انباشته شده از پوست

در این مقاله

درما نورد چیست؟

مزایای علائم کشش درما-غلتک

چگونه برای درما-نورد آماده شویم

وقتی درما نورد می کنید چه انتظاری دارید

غذای آماده نهایی

علائم کشش بخشی از زندگی است - که من پذیرفته ام. و اکنون که برخی از مارک ها تصمیم گرفته اند که Photoshopping آنها را از فعالیت های تبلیغاتی خود متوقف کنند و افراد مشهور آنها را در اینستاگرام به نمایش بگذارند ، همه ما می توانیم جای آنها را بر روی بدن خود شروع کنیم. مطمئناً داشتن یک ویژگی که هیچ کنترلی بر آن ندارید ، شرم آور نیست. ما انسانها و بدنمان برای آنچه که باید زنده نگه داریم.

من به علائم کشش عادت کرده ام ، به سختی وقتی لباس می پوشم یا لباس می پوشم متوجه آنها می شوم و شرمندگی که در طول سالهای نوجوانی با آنها همراه بود به طور کلی فروکش کرده است. بدنم را دوست دارم و نگران کلاله ای که هنوز به علائم کششی متصل است نیستم. آنچه گفته شد ، احساس ترحم نسبت به بدن (تمام منحنی ها و لبه های آن) و تمایل به کاهش علائم کشش ، عقاید مغایرتی ندارند. من می توانم از مثبت بودن بدن خود احساس خوبی داشته باشم و هنوز هم سعی می کنم اگر بخواهم علائم کشش خود را درمان کنم.

بنابراین این دقیقاً همان کاری است که من کردم: در آرزوهایی که سبک تر می شوند ، علائم کشش من را دور می زد.

من همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد علائم کشش و میکروسوزن ، با دو متخصص - اسکات و ، دکتر ، و جراح پلاستیک مستقر در نیویورک و Sejal Shah ، MD ، FAAD ، بنیانگذار پوست SmarterSkin نیویورک صحبت کردم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تجربه ، همراه با آنچه متخصصان پوست در مورد نورد پوست می گویند ، بخوانید.

درما نورد چیست؟

این به نوبه خود ، تولید کلاژن و الاستین را به اوردرایو می فرستد تا جبران شود چون بهبود می یابد - پوست شما را محکم تر می کند و لاغرتر از آنچه قبلا بود. و نگران نباشید - این صدمه ای نمی زند. اما با تشویق روند بهبودی طبیعی بدن ، مجدداً روی سطح بالایی پوست ظاهر نمی شود.

دانستن اینکه علائم کشیدگی دقیقاً چیست ، قبل از بررسی چگونگی کمک به ایجاد درما در مقابله با آن مفید است. واضح است که ، به طور واضح ، "علائم کشش پارگی پارچه کلاژن درم است که هر زمان پوست بیش از حد کششی خود کشیده شود ، ایجاد می شود." "این همان چیزی است که می تواند در ناحیه شکم در دوران بارداری یا در ناحیه باسن و پا با افزایش وزن سریع اتفاق بیفتد - این می تواند در هر زمان رخ دهد اما معمولاً در دوران بلوغ به دلیل تغییر هورمونی در پوست برای ایجاد رشد. "

در اوایل سال جاری ، یک کاربر Reddit با نام nct1234 ، عکسی قبل و بعد را به اشتراک گذاشت (شکل زیر را ببینید) که نشان دهنده تفاوت علائم قبل و بعد از کشش است. او فقط یک پا را برای اندازه گیری میزان کارایی خود درمان کرد - و نتایج حیرت انگیز بود. من هرگز نمی دانستم که این تحقیق به دلیل نتایج بی سابقه ای بوده است. علائم کشیدگی من دقیقاً در همان مکان ، در کنار رانهای فوقانی من قرار دارد.

بلاخره او چه کار کرد؟ او با استفاده از یک غلتک یک و نیم میلی متری و قبل از شروع کار ، سرم اسید هیالورونیک را بر روی ران های خود چرخاند.

علائم کششی reddit-dermaroller

NCT1234 / REDDIT

مزایای علائم کشش درما-غلتک

بافت پوست را افزایش می دهد

تولید کلاژن را تحریک می کند

می تواند به کاهش جای زخم و افزایش رنگدانه کمک کند

در یک مطالعه مصرف کننده ، شرکت کنندگان سه بار در هفته از غلتک پوستی GloPro استفاده کردند و 97 درصد بهبود رنگ پوست را گزارش کردند ، 93 درصد بهبود رنگ پوست را مشاهده کردند و 100 درصد احساس کردند که این ماده به تحریک کلاژن طبیعی پوست آنها کمک می کند 30 روز. من آن شانس را دوست دارم.همانطور که گفته شد ، از آنجا که علائم کشیدگی من سال ها پیش است ، لجبازتر از علائم تازه ایجاد شده هستند. شاه می گوید: "علائم کشش جدید معمولاً قرمز است در حالی که علائم پیر بیشتر سفید است." "آنها می توانند برای درمان چالش برانگیز باشند ، اما من می دانم که گزینه های جدید درمانی در بعضی از افراد می تواند بسیار مؤثر باشد ، اما بدون توجه به پیر بودن یا جدید بودن ، حذف آنها امکان پذیر نیست." من باید انتظارات خود را در جریان نگه داشتم.

چگونه برای درما-نورد آماده شویم

قبل از شروع به کار کردن غلتک من در مقابل ماموریت کشش ، من نیاز به پیدا کردن دو چیز دارم: یک ابزار و انتخاب محصول من. روش من این بود: هفته ای سه بار به همراه سرم اسید هیالورونیک مورد علاقه خود - SkinCeuticals Hydrating B5 Gel (83 دلار) - به مدت دو ماه از ران من در ران استفاده کنید (مثل صورتم). سپس نتایج را ثبت کنید و سعی کنید اگر این پدیده واقعاً م worksثر است یک بار برای همیشه آن را ثابت کنید. همانطور که اکنون ایستاده است ، یک کودک از مدارک حکایات حکایتی وجود دارد که نشان می دهد این عمل منجر به نتایج می شود. با این حال ، تحقیق در مورد مزایای آن به عنوان یک استراتژی طولانی مدت برای ضرب و شتم علائم کشش ، تقریباً محدود است.

اولین قدم در آماده سازی قفل کردن محصولات است.

مجموعه ضروریات Glopro

مجموعه لوازم ضروری Beauty BioScience GloPro Pack n 'Glo 279 دلار

فروشگاه

این کیت مخصوص دارای سر برای صورت ، چشم ها و بدن (و همچنین پدهای آماده ، آکورد برق و دستورالعمل) است. برای شروع ، من روی هد پیوست GloPro Body MicroTip تمرکز کردم. در توضیحات این محصول آمده است: "برای استفاده بر روی پوستهای ناهموار ، کرپو ، ساغر یا کمرنگ بدن از جمله ران ، باسن ، شکم ، زانوها و بازوها."

با این وجود ، تفاوت در این است که نور درمانی LED قرمز و تحریک VibroTactile را برای افزایش محکم شدن علائم کشش و علائم کشش ارائه می دهد. نور قرمز معمولاً برای تقویت گردش خون استفاده می شود ، بنابراین برای بهبودی پس از پنچری مفید است.

ژل B5 SkinCeautis Hydrating

SkinCeuticals Hydrating Gel B5 ژل 83 دلار

فروشگاه

ژل Hydrating B5 SkinCeuticals 'بافت کاملی است - به اندازه کافی نازک که سبک بماند و سریع جذب شود ، اما به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند چیزهای لغزنده و آبرسان را حفظ کند. پس از استفاده ، فرمول رطوبت پوست را بازیابی و لک می کند.وقتی درما نورد می کنید چه انتظاری دارید

اولین جلسه را پس از پاکسازی کامل پوست و استفاده از یکی از پد های آماده سازی GlowPro شروع کردم. سپس اسید هیالورونیک را برای مقداری بالشتک اضافی استفاده کردم. با فشار ملایم (به یاد داشته باشید: این نباید صدمه ببیند) ، من غلتک درما را حدود 10 بار روی رانهای داخلی ام غلتاندم و با هر بار تغییر جهت ، تغییر مسیر دادم. من یک دقیقه ادامه دادم و دیدم که ران های داخلی من صورتی رنگ شده و از تحریک چشم سرازیر می شوند. طبیعی است و خیلی بدتر از آنچه هست به نظر می رسد. سپس ، من سرم اسید هیالورونیک بیشتری و یک لوسیون بدن سفت کننده استفاده کردم. با نگرانی منتظر نتایجم که صبح امروز می آیند ، به رختخواب رفتم.

توصیه می شود برای حداکثر جذب ، ظرف 60 ثانیه از سرم و لوسیون آبرسان خود استفاده کنید.

هنگامی که خورشید طلوع کرد ، من از رختخواب خارج شدم و علائم کشش خود را بررسی کردم. کاهش رنگ و رنگ را ندیدم ، اما متوجه شدم که پوست روی رانم محکم تر و با رنگ تر دیده می شود. نتایج دقیقاً مثل گذشته وقتی به چهره ام نگاه می کردند انجام می دادند - قابل مشاهده اما نه تغییر زندگی.

غذای آماده نهایی

با گذشت هفته ها ، من با جدیت این عمل را ادامه دادم. هفته ای سه بار به مدت دو ماه غلت می خوردم. بعد از 30 روز اول ، متوجه تفاوت واقعی شدم. رنگ سفید و نقره ای رنگ علائم کشش هنوز وجود داشت ، اما آنها دیگر بلند نمی شدند. رانهای من به مراتب نرم تر از آنچه که از دوران بلوغ به دست آمده بود ، به نظر می رسید. من از نتایج لذت می بردم ، دور می زدم و نگاه می کردم.

برای غلتک های موثرتر درمول های درما ، گزینه های برتر ما را در زیر مشاهده کنید.

میکرو Roller تقویت کننده Skincare Collagen

Stacked Skinced Skin Collagen Boosting Microroller 30 دلار

فروشگاه

تمبر زیبایی جیمی پرستار

تمبر زیبایی پرستار جیمی 50 دلار

فروشگاه

سیستم غلتکی پوستی Ora Face Microneedle

سیستم غلتکی پوستی Ora Face Microneedle 30 دلار 24 دلار

فروشگاه

ممکن است برای علائم کشیدنی وجود داشته باشد: 3 درمان جدید و نوآورانه

مطالب شویی و معرفی محصولات شویی اصل ، ,علائم ,  ,پوست ,کشش ,درما ,علائم کشش ,است که ,درما نورد ,، من ,دلار فروشگاه ,سیستم غلتکی پوستی ,غذای آماده نهاییمنبع

نحوه متوقف کردن دوستیابی جدا شده و ایجاد ارتباط واقعی

از ایجاد لیست های قدردانی دست بردارید و در عوض این کار را انجام دهید

چگونه ما از عواقب جنگ برای ترمیم روابط خود استفاده کردیم

توجه کنید ، به خاطر Passion's Sake

اگر برای تاریخ شب خیلی مشغول هستید ، خیلی شلوغ هستید

هشت گفتگو که بیشترین اهمیت را در روابط دارند

چگونه تقریباً زوج درمانی را ترک می کنم و عشق می ورزند تا اینکه ذهن آگاهی مرا نجات داد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بلبرینگ قیمت نقاشی ساختمان هر چی که بخوای krewhqi983 page کراس آور بحران در زمین های بیکران سوئیت در کلیبر اجاره سوئیت در کلیبر صفحه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. عشق شهید محمدرضا رزقی شیرسوار خرید اینترنتی