ما به زوج درمانی احتیاج نداریم. ما رابطه خوبی داریم. "

ما همواره آن را می شنویم.

احساس عمومی در ایالات متحده این است که زوج درمانی برای زوج های دارای مشکلات است ، در حالی که در واقعیت ، پیشگیری 3 برابر موثرتر از مداخله است. این بدان معناست که در زمانی که زوج ها به "کمک" احتیاج دارند ، خیلی دیر است.

در حقیقت ، در تحقیقات ما متوجه شدیم که زوج ها به طور متوسط ​​شش سال صبر می کنند قبل از هر نوع کمک برای مشکلات روابط. و به خاطر داشته باشید ، نیمی از ازدواج هایی که به طلاق ختم می شوند ، این کار را در طی هفت سال اول انجام می دهند. هیچ وقت خیلی زود روی روابط خود کار نمی کنید.

همه زوجین می توانند بدون توجه به وضعیت رابطه یا رضایت از کار با یک درمانگر ، به خصوص یک نفر که در روش گوتمن آموزش دیده اند ، بهره مند شوند. این به خصوص در دوران گذراندن زندگی ، مانند قبل از ازدواج یا قبل از تولد نوزاد یا قبل از بازنشستگی ، بسیار مفید است.

بنابراین وقتی چهره های عمومی از بستر و نفوذ خود برای تجزیه ننگه زوج درمانی استفاده می کنند ، در فرهنگ ما کمی بیشتر پذیرفته می شود. این زوج ها باید جشن بگیرند.

جی ز و بیانسه

ازدواج جی-ز و بیانسه به خوبی در رسانه های ملی ثبت شده است. در مصاحبه ای با دیوید لترمن در مورد «مهمان بعدی من نیازی به مقدمه» ندارد ، جی-ز در مورد سفر شخصی درمانی خود گشود.

برای بسیاری از ما ، به خصوص در جایی که من بزرگ شده ام ، و به طور کلی آقایان ، ما از زمان جوانی نشانه های عاطفی نداریم. علائم عاطفی ما: مرد باشید. بایستید گریه نکن . می خوام گریه کنم. می خواهم باز باشم. من می خواهم ابزار عاطفی لازم را برای حفظ خانواده خود داشته باشم.

مطالب شویی و معرفی محصولات شویی اصل ، ,  ,زوج ,های ,درمانی ,کار ,زوج درمانی ,قبل از ,به خصوص ,که زوج ,زوج هامنبع

نحوه متوقف کردن دوستیابی جدا شده و ایجاد ارتباط واقعی

از ایجاد لیست های قدردانی دست بردارید و در عوض این کار را انجام دهید

چگونه ما از عواقب جنگ برای ترمیم روابط خود استفاده کردیم

توجه کنید ، به خاطر Passion's Sake

اگر برای تاریخ شب خیلی مشغول هستید ، خیلی شلوغ هستید

هشت گفتگو که بیشترین اهمیت را در روابط دارند

چگونه تقریباً زوج درمانی را ترک می کنم و عشق می ورزند تا اینکه ذهن آگاهی مرا نجات داد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید سکه 8 ball pool خرید انواع تاب ریلکسی اینجا همه چی هست جنجالیها باکیفیت ترین قطعات لودر Wa600 خرید ووچر با قیمت مناسب iooonajoi123 گروه تلگرام - لینکدونی تلگرام عسل صددرصدطبیعی خبر