این آخر هفته چهار قانون گوتمن را برای یک آمریکای بهتر خواندم و به مصاحبه جان گوتمن در نمایشگاه آرتور بروکس گوش دادم. من به عنوان یک طرفدار عظیم جان و جولی گوتمن و مؤسسه گوتمن ، می دانم که تحقیقات و خرد آنها هدیه ای برای میلیون ها ازدواج و روابط است. من و همسرم از آموزه های آنها بهره مند شدیم.

این گفتگو بستر عالی برای متد گوتمن فراهم آورد ، به خصوص هنگام برخورد با تحقیر ، بدترین چهار اسب سوخوار آخرامان. جان گفت که چگونه می توانیم با همدلی با یکدیگر رفتار کنیم و روابط را در آمریکا ترمیم کنیم.

از یک طرف ، من با چهار قانون پیشنهادی کاملاً موافقم. با این حال ، آنچه برای من برجسته بود عدم تنوع در گفتگو بود. این یک گفتگوی دیگر بین مردان سفید پوست در مورد مشکلات نژاد در آمریکا بود ، بدون دعوت از کسانی که در این واقعیت زندگی می کنند.

اکنون ، بگذارید چیزی را روشن کنم. من هستم. زن. این اظهارات من است حق شناسي من حقیقت من من از لحظه بیدار شدن از خواب تا لحظه ای که چشمانم را می بندم روزانه نه خود را یادآوری می کنم.

ما به عنوان زن به عناوین ، وظایف و موارد بسیاری از وظایف خود عمل می کنیم ، اما مرتباً با شخص دیگری سر و کار داریم و به ما می گوید چگونه باید در بدن خودمان احساس کنیم. مردان احساس قدرت می کنند تا به ما بگویند زن بودن چیست. دروس ناعادلانه آنچه را که در واقع دایره زندem زندگی اتفاق می افتد دور می زند.

لطفاً توجه داشته باشید كه فارغ از اینكه این دیدگاه مرد از یك موضوع درسی یا كارشناسی ارشد فارغ التحصیل از فارغ التحصیلی بودن باشد ، صرف نظر از اعتبار آن ، هرگز به درک واقعی ما چه احساسی نخواهد بخشید.

اکنون ، سال 20 است ، و مردان شروع به درگیر شدن و حتی احترام گذاشتن به نظرات و مشارکت های ن در طراحی زندگی زندانی می کنند. به همین ترتیب ، جنبش #MeToo در حال افزودن سكته های رنگی و عاطفی خاص خود به بوم زندگی روزمره بسیاری از خانمها است و ننگ ناعادلانه كه سوء استفاده از كودكان فقط یك زندگی است ، سرانجام مورد چالش قرار می گیرد.

احساس می کنم باید ذکر کنم که من هم یک زن سیاه پوست هستم. و با آن ، من روزانه از رنگ پوستم یاد می کنم ، از زمانی که چشمانم را باز می کنم تا لحظه بسته شدن آنها. بنابراین چه شد که یک زن سیاه پوست در حال گوش دادن به مردان سفید پوست بحث در مورد چگونگی حل مسائل نفرت و نژاد پرستی در آمریکا؟ به عبارت ساده ، طبق معمول ، احساس می کردم که کنار گذاشته شده است.

احساس نمی کردم نماینده یا دعوت به بحث شوم. به نظر می رسید که مردان سفید پوست تصمیم می گیرند بهترین راه مقابله با رنج های من باشند ، بدون این که سؤال کنند آیا احساس می کنم به آنچه که برای من تصمیم گرفته شده است ، ارتباط داشته باشند. اگر می خواهیم در این کشور تغییراتی ایجاد کنیم ، بیش از نگاه مرد سفیدپوست نیاز داریم. من این را می دانم زیرا من دیده ام که این اتفاق افتاده است.

مطالب شویی و معرفی محصولات شویی اصل ، ,  ,کنم ,یک ,گوتمن ,پوست ,می کنم ,مردان سفید ,احساس می ,می کنند ,چهار قانون ,چهار قانون گوتمنمنبع

نحوه متوقف کردن دوستیابی جدا شده و ایجاد ارتباط واقعی

از ایجاد لیست های قدردانی دست بردارید و در عوض این کار را انجام دهید

چگونه ما از عواقب جنگ برای ترمیم روابط خود استفاده کردیم

توجه کنید ، به خاطر Passion's Sake

اگر برای تاریخ شب خیلی مشغول هستید ، خیلی شلوغ هستید

هشت گفتگو که بیشترین اهمیت را در روابط دارند

چگونه تقریباً زوج درمانی را ترک می کنم و عشق می ورزند تا اینکه ذهن آگاهی مرا نجات داد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نصب شوت زباله باکیفیت بروز باشی موزیک بند آرلیس آپشن خودرو | گندم کار آموزش زبان انگلیسی فارکس باینری آموزش زبان پشتو سیمپسون آغ سقل