نوشته شده توسط KAITLYN MCLINTOCK UPDATED 07 آوریل 2020

درمارولر در زمینه آبی

تصاویر MARCINM111 / GETTY

علائم کشش طبیعی است. آنها آنقدر طبیعی هستند که من از خواهرم به دوستانم شنیده ام - حتی آشنایان - از آنها شکایت کرده اند. حتی اگر هیچ چیز اشتباه و مضر در آنها وجود نداشته باشد ، اگر از ظاهر آنها متنفر باشید اشکالی ندارد. اگر چنین باشد ، درمان آنها می تواند ناامید کننده باشد. با وجود تعداد معالجات ، محصولات یا ابزارهایی که استفاده می کنید ، ممکن است کاملاً از بین نروند. به همین دلیل است که داستان یکی از کاربران Reddit بسیار شگفت آور است.

او با nct1234 به سر رفت و پس از به اشتراک گذاشتن عکسی در سایت رسانه های اجتماعی ، عنوان های خود را ایجاد کرد و تفاوت آن را در مورد علائم قبل و بعد از کشش نشان داد. می بینید که وی برای سنجش اثربخشی معالجه خود ، با یک پا و نه با پای دیگر درمان کرده است و نتایج حیرت انگیز است. برای دیدن عکس ، به پیمایش ادامه دهید و بیاموزید که چگونه علائم خود را تقریباً ناپدید کرده است (و درمورد آنچه که سردبیر ما همان کار را انجام داده است بخوانید).

قبل و بعد از کشیدگی

REDDIT

همانطور که می بینید ، یک خط کشش کوچک از قسمت داخلی ران دارد. دیگری اما کاملاً صاف است. ظاهراً این تضاد به دلیل یکی از ابزارهای زیبایی مورد علاقه ماست: یک درما غلتکی. پست "قبل و بعد" ، خوانده شده است. "فقط از درمارولر در ران چپ استفاده می شود."

غلتک های درما (همچنین به عنوان میکرو سوزن نیز شناخته می شوند) دستگاه های دستی کوچکی هستند که شما آنها را روی پوست خود می چرخانید. سر ابزار با سوزن های ریز پوشانده شده است که پوست را بدون درد و تروما سوراخ می کند تا کلاژن را تقویت کند ، گردش سلول را تسریع کند و بیشتر. با ایجاد آسیب های میکرو بر روی پوست ، تولید کلاژن به بیش از حد رانده می شود و باعث می شود که درما نورد به روش ایده آل برای پر کردن خطوط ریز تبدیل شود. بسیاری از افراد - مانند این نویسنده - با از بین بردن جای زخم های آکنه ، کیسه های زیر چشم و حتی فشار خون بالا ، قسم می خورند.

(من از میکرو غلتک StackedSkincare ، 30 دلار استفاده می کنم). من هرگز نمی دانستم که این عمل فقط می تواند علائم کششی را از بین ببرد.

قبل از نورد پوست با غلتک 1.5 میلی متری ، کاربر Reddit سرم اسید هیالورونیک استفاده کرد. غلتک درما به جذب عمیق و سریعتر محصولات کمک می کند ، بنابراین استفاده از سرم یک امر ضروری است. اسید هیالورونیک انتخاب مناسبی است ، همچنین حتی با استفاده از غلتک ، اسید هیالورونیک برای یافتن علائم کششی پیدا شده است. پس از رول کردن ، کاربر Reddit دو هفته منتظر ماند تا دوباره این کار را انجام دهد.

اگر در خانه این کار را انجام می دهید ، احتیاط کنید و مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام می دهید (و اگر بیش از حد سخت می روید ، از اثرات درد و حتی خونریزی آگاه باشید). اندازه های کوچکتر سوزن ایمن تر در نظر گرفته می شوند و برخی از کارشناسان توصیه می کنند از سوزنی بزرگتر از 0.3 میلی متر استفاده نکنید. در مورد عمل واقعی ، نباید هیچ دردی ایجاد شود. ممکن است احساس ناخوشایند یا دلهره آوری را تجربه کنید ، اما اگر احساس درد می کنید ، بیش از حد فشار می آورید. اگر مطمئن نیستید که درما نورد برای شما مناسب است ، قبل از خرید آن به یک متخصص مراجعه کنید.

مطالب شویی و معرفی محصولات شویی اصل ، ,های ,  ,استفاده ,درما ,reddit ,و بعد ,را انجام ,می شود ,قبل و ,بیش ازمنبع

نحوه متوقف کردن دوستیابی جدا شده و ایجاد ارتباط واقعی

از ایجاد لیست های قدردانی دست بردارید و در عوض این کار را انجام دهید

چگونه ما از عواقب جنگ برای ترمیم روابط خود استفاده کردیم

توجه کنید ، به خاطر Passion's Sake

اگر برای تاریخ شب خیلی مشغول هستید ، خیلی شلوغ هستید

هشت گفتگو که بیشترین اهمیت را در روابط دارند

چگونه تقریباً زوج درمانی را ترک می کنم و عشق می ورزند تا اینکه ذهن آگاهی مرا نجات داد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تا دیر نشده خرید کن بست موزیک اینجا همه چی هست شجره نامه تیره پارسی هر چی که بخوای مرکز چاپ پوستر دیواری yellowtion دلبر کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. danesh طبیعت و سفر