در دنیای پر سرعت و مدرن ما به نظر می رسد سرعت ، پیام تکمیل و پیام رسانی بی پایان ، یک بیماری همه گیر از دوستیابی جدا ، جدا و محافظت شده وجود دارد.

ما به عنوان انسان ، نیاز فطری به اتصال داریم. منظور ما این نیست که انفرادی باشیم. اما بسیاری از ما افرادی را که قرار می گیریم نشان نمی دهیم. فرهنگ رسانه های اجتماعی که امروز در آن زندگی می کنیم به ما می گوید یک زندگی معمولی کافی نیست ، بنابراین ما همیشه به دنبال بهترین چیز بعدی هستیم.

ما #RelationshipGoals غیرواقعی را تعقیب می کنیم و مقدار زیاد گزینه ها منجر به عدم اطمینان و مقایسه مداوم بین شرکای احتمالی می شود. روانشناسی باری شوارتز این پدیده را "پارادوكس انتخاب" می نامد.

ما در تلاش هستیم تا دیده شود و از همه مهمتر شنیده شود. از گفتگوهای صادقانه اجتناب می شود ، و همانطور که برنه براون در جسارت جسورانه یادآور می شود ، آسیب پذیری به عنوان ضعف تلقی می شود زیرا افراد "احساس" را با "عدم" و "احساسات" با "بدهی" اشتباه می گیرند.

بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید تا یک تجربه آشنایی معتبرتر داشته باشید؟ از این گذشته ، هدف فقط ملاقات با کسی نیست. شما سزاوار یک رابطه معنی دار هستید.

در اینجا نحوه متوقف کردن دوستیابی جدا شده و ایجاد ارتباط واقعی آورده شده است.

صمیمیت را از طریق Love Maps ایجاد کنید

گفته شده است که کلمه صمیمیت به معنای "در دیدن من" است ، که نشان می دهد صمیمیت اجازه می دهد تا به خودتان دیده شوید. اما تنها با دانستن و پذیرفتن کامل خود می توانید به شخصی اجازه دهید "شما" را ببیند و در عوض بتواند آنها را ببیند.

براساس روش گوتمن ، دوستی پایه و اساس هر رابطه خوب است. این اساس صمیمیت ، اشتیاق و رابطه جنسی عالی است. و زوجهای مبارک همدیگر را کاملاً می شناسند. اصطلاح گوتمن برای شناختن دنیای درونی شریک زندگی شما - امیدها ، رویاها ، لایک و دوست نداشتن ، ترسها ، عوامل استرس زا ، بهترین و بدترین خاطرات - Love Maps است.

من می خواهم بگویم که یک نقشه عشق مانند نقشه ای است به قلب کسی. بنابراین وقتی دوست دارید از سطح سوالات سطح استاندارد فراتر بروید. به نظر نمی رسد مانند مصاحبه باشد. درعوض ، با طرح سؤالات نقشه عشق ، علاقه واقعی خود را نشان دهید. برای نمونه سوالات Love Map ، برنامه رایگان Gottman Card Decks را بارگیری کنید.

ترانه ای از برایان آدامز به نام "Inside Out" وجود دارد که با ایده های Love Maps ساخته می شود.

بزرگترین دروغی که تا به حال گفته اید. عمیق ترین ترس شما از پیر شدن. طولانی ترین شبی که گذرانده اید. عصبانی ترین نامه ای که هرگز ارسال نکردید. پسری که قسم خوردی که هرگز ترکش نخواهی کرد. یکی که شما در شب سال نو بوسیدید. شیرین ترین رویا که دیشب داشتید. تاریک ترین ساعت شما ، سخت ترین مبارزه شما. من می خواهم شما را مانند خودم می شناسم. من می خواهم در اعماق زمین حفر شوم ، می خواهم خواب کمی از دست بدهم می خواهم فریاد بزنم و فریاد بزنم ، می خواهم تو را از بیرون بشناسم. من می خواهم وقتم را بگیرم ، می خواهم ذهن شما را بشناسم. شما می دانید که بدون شک وجود دارد ، من می خواهم شما را از بیرون بدانم.

لازم نیست برایان آدامز را تا به امروز بخوانید (حتی ممکن است برخی از این که این کار را انجام نمی دهند قدردانی کنند) ، اما ایده این است که سؤالاتی بپرسید و به شخصی که در آن تاریخ می رود علاقه مند شوید. کنجکاو باشید مکالمات عمیق ، حس نزدیکی و صمیمیت را به وجود می آورد.

به خودتان اجازه دهید آسیب پذیر باشید

من تعریف آسیب پذیری را که بران براون به ما می دهد را دوست دارم: "با عدم اطمینان ، مواجهه و خطرات عاطفی روبرو هستم و می دانم که شما کافی هستید." اگر قبلاً صدمه دیده باشید ، می تواند به ویژه دشوار باشد. و اگر شخصی که با او ملاقات دارید احساس امنیت یا قابل اعتماد بودن نکنید نمی توانید آسیب پذیر باشید.

اعتماد به آرامی با گذشت زمان ساخته می شود ، بنابراین مهم است که تلاش کنید تا با کسی آشنا شوید ، کاری که بسیاری از مجردها این روزها انجام نمی دهند ، زیرا آنها همزمان با چندین نفر قرار می گیرند و از یک تاریخ به روز دیگر می روند.

جان گوتمن بیش از چهار دهه در آزمایشگاه عشق هزاران زوج را مشاهده کرد. آنچه او دریافت این بود که اکثر زوجین در مورد عدم برقراری ارتباط عاطفی بدون حتی تحقق آن می جنگند. بنابراین مهم است که از همان ابتدا با کسی از نظر عاطفی ارتباط برقرار کنید. او از یک مفهوم ساده برای توضیح نحوه حفظ ارتباط عاطفی استفاده نمی کند: حساب بانکی عاطفی.

هنگامی که برای اتصال یک پیشنهاد (تلاش برای برقراری ارتباط) انجام می دهید و شخصی که با او ملاقات دارید با علاقه ، محبت و درک به سمت شما تغییر می کند ، واریزی به حساب بانکی احساسی شما تبدیل می شود. و سپرده های مثبت اعتماد ایجاد می کنند.

مطالب شویی و معرفی محصولات شویی اصل ، ,  ,خواهم ,یک ,نمی ,ارتباط ,می خواهم ,می شود ,من می ,، می ,است که ,ایجاد ارتباط واقعیمنبع

نحوه متوقف کردن دوستیابی جدا شده و ایجاد ارتباط واقعی

از ایجاد لیست های قدردانی دست بردارید و در عوض این کار را انجام دهید

چگونه ما از عواقب جنگ برای ترمیم روابط خود استفاده کردیم

توجه کنید ، به خاطر Passion's Sake

اگر برای تاریخ شب خیلی مشغول هستید ، خیلی شلوغ هستید

هشت گفتگو که بیشترین اهمیت را در روابط دارند

چگونه تقریباً زوج درمانی را ترک می کنم و عشق می ورزند تا اینکه ذهن آگاهی مرا نجات داد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فایل کده سایتی برای همه علوم کامپیوتر خرید اینترنتی خدمات ساختمانی عشق دونی دانلودستان معرفی کالا فروشگاهی گاتاهای | بزرگترین مرجع شعر دانلود اهنگehsank2 به نام پینوکیو